درباره دیاکو

کمپانی دیاکو از سال 1382 با نگاه و رویکردی متفاوت در عرصه ی تولید با کیفیت ترین شیرآلات ساختمانی آغاز به کار نمود. این گروه تولیدی و صنعتی از همان ابتدای مسیر با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات به روز دنیا در تولید محصولات خود توانست در مدت زمان کوتاهی به عنوان یک برند داخلی با کیفیت در بین خریداران و مصرف کنندگان شناخته و به سرعت نمایندگی های متعددی را در جای جای کشور معرفی نماید. به طوری که امروزه کمتر شهر و استانی را می توان یافت که میزبان نمایندگی های این برند مطرح و برجسته در حوزه ی شیرآلات ساختمانی نباشد.

دیاکو به واسطه ی تولیدات منحصر به فرد و متنوع خیلی زود مورد استقبال سایر همسایگان کشورمان نیز قرار گرفت. هر ساله در عرصه ی نمایشگاه های بین المللی شیر آلات ساختمانی دیاکو حضوری پر رنگ، فعال و برجسته را از خود به ثبت رسانیده و به همین جهت موفق شد به عنوان یکی از صادر کنندگان مطرح کشورمان، محصولات مرغوب خود را به کشورهایی نظیر عراق، سوریه، لبنان، گرجستان و باکو صادر نموده و هم ردیف با سایر رقبای خارجی خود حضوری موفق در بازارهای خارجی داشته باشد.

امروز دیاکو با ثبت رکوردهای قابل توجه در تنوع محصول و پاسخ گویی شایسته به نیاز و سلیقه مشتری توانسته مخاطبان و مشتریان فراوانی را به سوی خود جذب کرده و همواره به عنوان یکی از برجسته ترین برندها در حوزه شیرآلات ساختمانی حضوری درخشان در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.

دقت در تولید محصول باکیفیت

طیف گسترده و متنوع محصولات

خلاقیت در تولید محصول

ارائه بهترین خدمات پس از فروش